REVITALASH ADVANCED

Wydajne, skuteczne i bezpieczne kosmetyki do rzęs i włosów – marka Revitalash

Revitalash jest marką którą od lat, zajmuje się produkcją kosmetyków dla kobiet. Wśród licznej oferty, znajdują się produkty do rzęs, brwi a nawet włosów. W oparciu o najlepsze składniki, od 2006 roku, zajmują silna pozycję na rynku, a zadowolone kobiety, chętnie sięgają po Revitalash.

Marka z bogatą historią. 

Produkcja kosmetyków i akcesoriów dla kobiet, ruszyła na dobre w 2006 roku. Pierwszym stworzonym przez markę produktem, była odzywka do rzęs. Powstała ona dla żony właściciela firmy, która borykała się z ciężką chorobą, a dokładnie rakiem piersi. Odżywka jaką skomponował dr Michael Brinkenhoffen przyczyniła się do wzmocnienia rzęs, a co za tym idzie ich przyrostu. To było impulsem do założenia firmy, która zajęła się produkcją wyjątkowych kosmetyków. 

Revitalash

Bogata oferta produktów Revitalash.

Oprócz słynnej odzywki do rzęs, w bogatej ofercie znajdują się między innymi tusz, kredka do oczu, żel do brwi, szampon i odżywka do włosów oraz liczne przedmioty takie jak pęseta czy zalotka. Produkty sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach, które świetnie nadają się na prezent. 

Produkty marki Revitalash są produkowane z najwyższej jakości składników. Są odżywcze, regenerujące, nie wywołują reakcji alergicznych, nie zawierają sztucznych barwników, nie podrażniają oraz korzystnie wpływają na strukturę włosa. Produkty przeznaczone do włosów odbudowują je, dodają połysku i blasku, wzmacniają i zwiększają ich objętość. Są wydajne, łatwe w rozprowadzeniu i stosowaniu. Z łatwością zakupić je można w drogeriach, również tych internetowych. 

Revitalash jest marką której zaufało wiele osób. Wszystko za sprawą skuteczności i bezpieczeństwa. Już po kilku dniach stosowania tych fantastycznych kosmetyków, można zobaczyć ogromną poprawę zarówno w przypadku porostu jak i wzmocnienia rzęs oraz włosów.