dragon ball

Kilka modnych gadżetów z Dragon Ball Z

Jeśli jesteś fanem kultowej serii anime, Dragon Ball Z, to z pewnością pokochasz te gadżety nawiązujące do serialu. W końcu każdy geekowy dzieciak życzyłby sobie ciekawej koszulki lub figurki nawiązujących do głównego bohatera. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o najbardziej popularnych gadżetach z Dragon Ball Z.

Dragon ball figurki

Te figurki przedstawiające postacie z serii anime, Dragon Ball Z, są świetnym prezentem dla fana serii. Możesz dostać figurkę któregoś z głównych bohaterów serii. Na rynku dostępnych jest wiele figurek, więc możesz poszukać figurki, która przedstawia Twoje ulubione postacie. Jeśli chcesz podarować figurkę dziecku, byłoby wspaniale dostać figurkę z postacią lubianą przez dziecko. Możesz dostać figurkę Son Goku, Gohana, Vegety, Bulmy, Piccolo, Master Roshi, Krillina

Kubek z logo Dragon Ball

Kubek z logo dragon ball Najbardziej unikalnym i ciekawym prezentem, jaki możesz podarować fanowi Dragon Ball Z, jest kubek z logo smoczej kuli na nim. Kubki te występują w różnych kolorach. Można więc wybrać kubek z logo w innym kolorze, aby dopasować go do osobowości odbiorcy. Ponadto, kubki te możesz używać w domu jak i w pracy. Możesz używać go również postawić na biurku i używać jako organizer na długopisy.

Pomysł na prezent dla fana serialu

Jeśli szukasz prezentu dla fana serii Dragon Ball, to warto kupić coś praktycznego. Do takich gadżetów można zaliczyć koszulki i kubki. Dzięki tym gadżetom Dragon Ball, obdarowany będzie mógł uzewnętrznić swoją miłość do serialu i na pewno będzie zadowolony.

Podsumowanie

Jeśli jesteś fanem kultowej serii anime Dragon Ball Z, to na pewno pokochasz te gadżety nawiązujące do serialu. W końcu każdy geek kid chciałby mieć ciekawą koszulkę lub figurkę nawiązującą do głównego bohatera.