Figurki Funko Pop Stranger Things

Figurki Funko Pop Stranger Things

Stranger Things to niezwykle popularny serial, który ma mnóstwo fanów na całym świecie. Miłośnicy tej produkcji z pewnością docenią różnego rodzaju gadżety związane z uniwersum Stranger Things. Jednym z najciekawszych gadżetów związanym z serialem, są małe figurki Funko Pop Stranger Things, które niejeden miłośnik tego serialu, chciałby mieć w swojej kolekcji.

Jak wyglądają figurki Funko Pop Stranger Things?

Figurki Funko Pop Stranger Things to niewielkie produkty, których wysokość wynosi około 10 centymetrów. Bardzo dobrze prezentują się na różnego rodzaju półkach, regałach oraz biurkach. Małe figurki wykonane są z niezwykłą starannością i dbałością o detale. Na miłośników serialu Stranger Things czekają figurki przedstawiające kluczowe postacie z tego uniwersum takie jak Mike, Jedenastka, Dustin, Lucas, Will, Joyce, Demogorgon, Steve, czy Hopper. Figurki Funko Pop Stranger Things pakowane są w charakterystyczne pudełeczka, które dedykowane są dla każdej z postaci z serialu.

Figurki Funko Pop Stranger Things

Czy figurki Funko Pop Stranger Things to dobry pomysł na prezent?

Figurki Funko Pop Stranger Things mogą być naprawdę świetnym pomysłem na prezent dla fana serialu. Wielu miłośników tego uniwersum kolekcjonuje małe figurki. W ofertach sklepów np. pod tym linkiem dostępne są różne warianty figurek, które zaprezentowane są w charakterystyczny dla każdej z postaci sposób. Figurki Funko Pop Stranger Things występują w wielu rodzajach, więc nietrudno będzie znaleźć swoją ulubioną postać z uniwersum w miniaturowej formie. Figurki stanowią ponadto ciekawą i nietuzinkową dekorację. Solidnie wykonane pozwolą długo cieszyć oczy swoim wyjątkowym wyglądem.