bransoletka z grawerem mokait

Bransoletka z grawerem – prezent o szczególnym wyrazie

Bransoletki należą do tego rodzaju biżuterii, która świetnie nadaje się na prezent. Daje się jednak zauważyć, że coraz częściej klienci sięgają po biżuterię spersonalizowaną. Dzięki temu upominek nabiera szczególnego wyrazu, jest niepowtarzalny i posiada bardziej osobisty wyraz. Można go wręczyć przy szczególnej okazji, ale może też być wynikiem spontanicznego działania.

Prezent dla każdego

Obecnie na naszym rynku dostępnych jest sporo wyrobów jubilerskich, które świetnie się sprawdzą jako wyjątkowy dar. Wiele osób uważa, że modna bransoletka z grawerem damska stanowi idealny wybór, jeśli chodzi o eleganckie panie. Trzeba jednak pamiętać, że bransoletka, to nie koniecznie ekskluzywny produkt od jubilera. Do wyboru mamy również wersje wykonane ze sznurków, wstążek oraz perełek. Ciekawie prezentują się także bransoletki skórzane z naturalnymi kamieniami. Zaletą tego rodzaju ozdób jest niewielka cena i ujmujący charakter.

bransoletka z grawerem

Bransoletki z ozdobnymi elementami

Zwolennikom klasycznej biżuterii z pewnością przypadnie do gustu grawerowana bransoletka ze srebra, złota, stali lub wersja pozłacana. Do każdej ozdoby tego typu możemy dobrać zawieszkę i grawer. Sporą popularnością w naszych czasach cieszą się bransoletki, do których dodaje się różnego rodzaju ozdobne elementy. Najczęściej spotykane to:

  • motylki
  • klasyczne kółeczka
  • serduszka
  • wstążki
  • śnieżynki
  • pojedyncze litery

Na tego rodzaju zawieszkach można wykonać dowolny napis w określonej liczbie znaków. Warto przy tym pamiętać, że większy dodatek umożliwia umieszczenie bardziej widocznego wpisu.

Biżuteria nie tylko dla pań

Jeśli chcemy wybrać biżuterię na prezent, to bransoletka z grawerunkiem będzie idealnym rozwiązaniem. Musimy wiedzieć, że do wyboru są wyroby zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Panowie coraz częściej decydują się na noszenie nie tylko zegarka, ale także bransolet i łańcuszków. Tego typu produkty najczęściej wykonane są ze skóry, sznurków z metalowymi elementami, a także ze szlachetnych kruszców. Te ostatnie będą oczywiście droższe, ale świetnie się sprawdzą na bardziej oficjalnych spotkaniach.