Jakie świeczki urodzinowe na przyjęcie?

Urodziny to dla każdego z nas długo wyczekiwany dzień – marzymy o niezapomnianym przyjęciu, spotkaniu z przyjaciółmi, uroczych upominkach-niespodziankach. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważna to chwila, często decydujemy się na urządzenie imprezy-niespodzianki dla naszych przyjaciół albo podejmujemy się zorganizowania nietypowych urodzin dla dziecka. Bez względu na to, ile lat ma solenizant, warto zadbać o to, żeby w dniu swoich urodzin czuł się wyjątkowo, a impreza na zawsze pozostała w jego pamięci. Jak przygotować przyjęcie, które zapisze się w historii jako niezapomniane?

Kiedy wziąć się za przygotowania?

Planując urządzenie imprezy urodzinowej, pamiętajmy, że im większa ma być, tym wcześniej powinniśmy się zabrać za jej organizację – wynająć salę, zamówić dekoracje, wybrać osobę, która upiecze tort. Warto również z wyprzedzeniem poinformować gości o planowanym terminie spotkania. Przygotowują imprezę-niespodziankę zadbajmy o każdy szczegół, łącznie ze świeczkami urodzinowymi.

Świeczki urodzinowe – obowiązkowe na torcie

Urodzinowe ciasto czy tort obowiązkowo powinno zostać ozdobione świeczkami urodzinowymi, które zdmuchnie solenizant. Możemy wybrać te proste, klasyczne – sprawdzą się zwłaszcza w przypadku dzieci, które lubią je przeliczać, albo bardziej fantazyjne – w cyferek, napisu czy jakiejś postaci. Do wyboru mamy mnóstwo kolorów i wzorów.