Srebrna biżuteria na specjalne okazje

Skomponowanie kompletu biżuterii nie jest łatwe. Biżuteria minimalistyczna sprawdza się w wielu sytuacjach, a kiedy możemy pozwolić sobie na biżuterię bardziej wyszukaną i odważną?

Prosta stylizacja


Wyszukana biżuteria srebrna komplety to nie jest propozycja na co dzień. Wyłącznie wielkie wyjście oraz prosta stylizacja upoważniają do biżuterii, która będzie mocno rzucała się w oczy.

Trzeba pamiętać, że wyszukana biżuteria srebrna komplety przeznaczona jest nie jako uzupełnienie stylizacji. Taka biżuteria wychodzi na pierwszy plan. Może być skomponowana wyłącznie ze stylizacją w stonowanych, klasycznych kolorach.

Stylizacja do wyszukanej biżuterii musi być monochromatyczna. To biżuteria jest najważniejsza. Prosty krój, klasyczny fason, niewyzywające kroje. Tylko taka stylizacja będzie współgrała z ciekawą biżuterią.

Wielkie wyjście


Wyszukana biżuteria nie jest przeznaczona na zwykłe wyjście do kina czy restauracji. Wyłącznie ważna wieczorna uroczystość usprawiedliwia wyszukaną srebrną biżuterię.

Eleganckie przyjęcie, wizyta w teatrze bądź operze to idealne sytuacje do założenia ciekawej biżuterii, która będzie tworzyła stylizację.

Noszenie wyszukanej biżuterii nie jest prostym zadaniem. Dobierając ją do eleganckiego, ale prostego i klasycznego stroju można osiągnąć spektakularny efekt.

Zobacz więcej