Pomysły na prezent dla fana Gwiezdnych Wojen

Każdy z nas znajdzie wśród rodziny i znajomych chociaż jednego fana gwiezdnych wojen. Jedni stają się fanami w wieku kilka lat, a inni dopiero w późniejszym okresie życia. Na szczęście sklepy oferują nam szereg gadżetów, które sprawdzą się dla osób w każdym wieku. Dzięki temu bez problemu wybierzemy odpowiedni prezent.

Jaki prezent dla dziecka?

Dzieci bez względu na płeć lubią bawić się klockami. Dlatego dla małego fana gwiezdnych wojen to właśnie klocki lego będą dobrym pomysłem na prezent. W sklepach znajdziemy zarówno małe zestawy, jak i te większe. Te najmniejsze zestawy kosztują około 40-50 złotych. Większe mogą kosztować kilkaset złotych. Największy zestaw z serii lego star wars to gwiazda śmierci. Kosztuje on około 2 tysiące złotych.

Jednak nie jest to zestaw dla najmłodszych. Klocki to prezent, który zajmie dziecko na kilka godzin podczas składania zestawu, a dodatkowo pozwoli mu na zabawę. Oprócz klocków możemy podarować dziecku ubrania z motywem gwiezdnych wojen.

Gadżety dla dorosłych

Dla dorosłego fana gwiezdnych wojen możemy kupić ubrania bądź bieliznę. Jest to dobry pomysł na prezent również dla dziecka. Oprócz tego w sklepach znajdziemy gadżety star wars przeznaczone dla dorosłych takie jak np. karafka do wina bądź piersiówka w kształcie postaci z gwiezdnych wojen. Dla fanów zabawnych, a jednocześnie przydatnych gadżetów dobrym pomysłem na prezent będzie maszynka do popcornu w kształcie jakiejś postaci ze star wars. Jeśli wiemy, że ktoś lubi gotować, to możemy podarować gofrownicę, która robi gofry w kształcie np. szturmowca. Tego typu kulinarne gadżety z pewnością zachwycą niejednego fana gwiezdnych wojen.

Gadżety Star Wars można znaleźć na Frogles.pl.