Pomysł na prezent dla kumpla z okazji wieczoru kawalerskiego

Nie tylko kobiety celebrują chwile takie jak ostatnie dni przed zamążpójściem. Panowie w swoim męskim gronie lub również chcą uczcić ostatnie dni wolności swojego kolegi. Często zatem wychodzą gdzieś z okazji wieczoru kawalerskiego, a wcześniej starają się zorganizować jakiś fajny prezent, który sprawi frajdę.

długa wiatrówka

Wiatrówka czyli pomysł na prezent dla fana paramilitariów

Jeszcze jakiś czas temu praktycznie każdy młody mężczyzna odbywał obowiązkową służbę wojskową, a zatem przynajmniej w jakimś stopniu liznął tego jak wygląda życie w wojsku. Współcześni mężczyźni nie mają natomiast już obowiązku pójścia do wojska, jednak u bardzo wielu z nich fascynacja militariami jest na naprawdę wysokim poziomie. Prezent taki jak wiatrówka z takich egzemplarzy może być zatem dla nich fajnym podarunkiem z okazji wieczoru kawalerskiego.

Skok ze spadochronem

Dla miłośników adrenaliny i mocnych przeżyć świetnym pomysłem na prezent z okazji wieczoru kawalerskiego będzie też zafundowanie skoku ze spadochronem. Skok ze spadochronem to skok w asyście instruktora, a zatem jest to zupełnie bezpieczne nawet dla tych, którzy robią to po raz pierwszy. Wielu facetów uwielbia takie ekstremalne przeżycia, a skok ze spadochronem nie należy do tanich, a zatem jako prezent składkowy będzie po prostu genialny. Skacze się zwykle z samego rana przy dobrych warunkach pogodowych, skoki spadochronowe są dostępne praktycznie w każdym większym mieście Polski. To ekstremalne przeżycia z pewnością na długo pozostanie w pamięci i będzie wywoływało uśmiech radości i satysfakcji na twarzy.