moroccanoil

Moroccanoil – siła olejku arganowego.

Poznaj moc olejku arganowego pochodzącego ze słonecznego Maroka, który przez wieki był wykorzystywany przez tamtejsze kobiety do dbania o włosy i paznokcie. Moroccanoil to gama kosmetyków zawierająca olejek arganowy, które idealnie nadają się do pielęgnacji i układania każdego rodzaju włosów, a także skóry. Inspirowana naturą, wymyślona dla kobiet dbających o wygląd, kondycję i dobre odżywienie włosów oraz całego ciała.

Z czego słyną kosmetyki Moroccanoil?

Kosmetyki tej marki to przede wszystkim niesamowity zapach: korzenna woń bursztynu połączona ze słodkim aromatem kwiatów, na końcu mocno delikatnym, daje wrażenie pobytu w luksusowym spa i odczucie relaksu. Moroccanoil do produkcji kosmetyków używa doskonałej jakości olejku arganowego, który pozyskiwany jest podczas tłoczenia na zimno, z owoców drzew arganowych występujących tylko w Maroku. Olejek arganowy zawarty jest w każdym z kosmetyków do włosów i skóry tej firmy. Pure Argan Oil to w 100% czysty bezzapachowy olejek, bez jakichkolwiek domieszek, konserwantów czy barwników. Fenomenalnie pielęgnuje, nawilża i odżywia skórę i włosy, jednocześnie dostarczając zmysłowych doznań.

Moroccanoil – kosmetyki do włosów.

Kosmetyki Moroccanoil do włosów to trzy serie przeznaczone do pielęgnacji każdego typu włosów. Wymienić tu możemy:

  • Hydration – przeznaczona do nawilżania włosów suchych
  • Moisture Repair – pomaga naprawić uszkodzone włosy
  • Volume – idealna do powiększenia objętości włosów delikatnych i cienkich

Moroccanoil – kosmetyki do ciała.

Moroccanoil Body to wykwintne, oparte na naturalnych składnikach i przynoszące niebywałe rezultaty kosmetyki do ciała. Otulają pięknym zapachem, równocześnie nawilżając i odżywiając skórę. Dzięki czemu staje się ona gładka, wzmocniona i przyjemna w dotyku. W skład tej serii wchodzą: olejki, masła, balsamy, mydła o różnej linii zapachowej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.