Kostka Rubika – prezent na każdą kieszeń


kostkaaKostka Rubika – niewielki sześcian, który potrafi wzbudzić wiele emocji. W czym tkwi jego niezwykłość? 43 tryliony możliwości ułożenia wersji 3 x 3. Kostka Rubika to idealny prezent dla starszych i młodszych.

Należy do zabawek ponadczasowych, które powinny znajdować się na półce każdego domu. Pozwala rozwijać logiczne myślenie, cierpliwość, wyobraźnię oraz pomysłowość i wytrwałość w działaniu. Idealnie nada się jako alternatywa gry komputerowej, pozwoli oderwać się na chwilę od ekranu smartphone’a czy tabletu.

Rubika Kostka prezent na każdą okazję – sprawdzi się dobrze zarówno jako podarek urodzinowy, ale również ucieszy znalazcę leżąc pod choinką w święta Bożego Narodzenia. Porwie do zabawy i dzieci i dorosłych. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa zapewnia trwałość i odporność na upadki z dużych wysokości. Oryginalnie zapakowana, dzięki swoim niewielkim rozmiarom może być przechowywana w szufladzie biurka. Zmieści się również w kieszeni kurtki i plecaku, dzięki czemu umili drogę do szkoły i pracy.

Jako prezent Kostka Rubika to rozwiązanie na każdą kieszeń i każdą okoliczność – uniwersalna, wywoła uśmiech na twarzy każdego, a umiejętność jej ułożenia zrobi wrażenie na niejednej osobie. Kostki Rubika możemy znaleźć na stronie http://www.kostkirubika.pl/