złote pierścionki

Kobieca szkatułka z biżuterią

Biżuteria, tak jak ubrania z roku na rok się zmienia. Jej producenci tworzą ją zgodnie z obowiązującymi trendami oraz z preferencjami kobiet. Jaka biżuteria wiedzie prym obecnie w kobiecych szkatułkach? Co powinno się znaleźć w szkatułce stylowej kobiety? Odpowiedź poniżej.

Złoty łańcuszek

Złoty łańcuszek to podstawa w każdej szkatułce. Wiele pań nosi go samodzielnie na szyi lub w połączeniu z różnymi, modnymi zawieszkami. Klasyczny, dobrze dopasowany łańcuszek idealnie komponuje się z każdą kreacją. Wiele pań nos także złote łańcuszki na co dzień do zwyczajnych, codziennych stylizacji. Taki dodatek świetnie wygląda nawet w połączeniu z jeansami i t-shirtem.

Złote pierścionki z cyrkoniami

Złote pierścionki z cyrkoniami są efektowną i dużo tańszą wersją pierścionków z diamentami czy brylantami. Takie złote pierścionki można podarować każdej kobiecie (w każdym wieku) na każdą okazję. Panie równie chętnie sobie same sprawiają często taki prezent, gdy któryś z okazów znacznie przykuje ich uwagę. Złote pierścionki z cyrkoniami można kupić już u dobrych, sprawdzonych jubilerów od 300 do 1500 zł.

Złote, duże, efektowne kolczyki

Kolczyki noszą już nawet małe dziewczynki. Złote kolczyki to zawsze piękny dodatek dla każdej pani. Idealnie podkreślają urodę oraz świetnie wyglądają z każda kreacją. Czasami, piękne, długie i efektowne kolczyki wystarczą jako jedyna biżuteria, która nadaje elegancji i stylu. Warto mieć przynajmniej trzy dobre takie komplety w swojej szkatułce, które można nosić na zmianę do różnych stylizacji.