Idealny prezent na chrzest

Czasami zastanawiamy się, jaki wyjątkowy prezent sprawić dziecku na pierwszy Chrzest Święty lub Komunię Świętą. Chcemy, by ten drobiazg towarzyszył mu przez całe życie i symbolizował ważne wydarzenie, które miało miejsce w jego życiu. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę. Zapraszamy poniżej.

 

  1. Figurka matki boskiej

Figurka matki boskiej z Meritohurt to doskonały i wyjątkowy pomysł na prezent z okazji ważnych wydarzeń. Matka Boskiej wówczas staje się opiekunką osoby obdarowane. Taka figurka może towarzyszyć obdarowanemu wszędzie, gdziekolwiek będzie się znajdował w przyszłości. Dodatkowo, będzie przypominała o ważnym wydarzeniu, które miało miejsce w jego życiu. Ręczne robione figurki są niezwykle efektowne a każdy detal jest w nich misternie dopracowany. Można je postawić w każdym pomieszczeniu.

 

  1. Cena takiego prezentu

W sklepach z dewocjonaliami znajdziemy różnorodne figurki matki boskiej, wykonane z różnych materiałów. Ich koszt zaczyna się już od 20 zł do nawet 300 zł. Warto podarować taki prezent młodemu człowiekowi na ważne wydarzenie w jego życiu. Będzie nie tylko wspaniałą ozdobą ale i pamiątką.

 

Chrzest, Komunia Święta czy Bierzmowanie to ważne etapy w życiu każdego człowieka. Warto te wydarzenia podkreślać i pielęgnować w swoim życiu. Darując naszym dzieciom wyjątkowy prezent, sprawiamy że będzie pamiętał o tym dniu do końca życia a podarowana figurka będzie go chroniła przed złem w jego dorosłym życiu.