Idealny pomysł na prezent dla fana seriali

Często mamy problem z zakupem prezentu dla bliskich nam osób. Mimo że znamy ich zainteresowania, preferencje to z roku na rok wydaje się robić coraz trudniej. Szczególnie trudno przygotować coś dla fanów kinematografii. Kolejny film na płycie? Kolejna ścieżka dźwiękowa z ulubionej produkcji? A może znowu bon do kina? Nudę prezentową pomogą rozwiązać gadżety, które są związane tematycznie z ulubionymi postaciami filmowymi.

Doctor Who – co to za serial i czemu ma tak wielu fanów?

Mówi się, że dobry film czy serial science fiction trudno stworzyć. Wyjątkiem, który potwierdza regułę jest serial Doctor Who, który zaczął być emitowany na platformie BBC w 1963 roku i opowiada o przygodach Władcy Czasu, który zwiedza wszechświat w swojej TARDIS. Mimo tego, że serial ma już ponad pół wieku to nie traci na swojej popularności. Jest uważany za brytyjski klasyk, które łączy pokolenia fanów science fiction. Dostał on wiele nagród, jest bardzo ceniony w kinematograficzny świecie, a swoją premierę miał w prawie wszystkich krajach świata.

Doctor Who gadżety

Co możemy kupić jako prezent dla fana Doctora Who? Wiele stron internetowych przychodzi nam z pomocą. Zajmują się one tworzeniem gadżetów, które tematycznie są związane z serialami i filmami. Znajdziemy tam artykuły, które mają na sobie kadry z filmu, popularne cytaty, logo serialu czy aktorów, którzy w nim grali. W asortymencie takich sklepów możemy znaleźć między innymi:
– ubrania: bluzy, czapki, koszulki
– dodatki: case’y na telefon, torby
– dekoracje: plakaty, zdjęcia.