mew

Gadżety anime

Fani anime nie mają w naszym kraju lekko. Nie mogą pójść do pierwszego lepszego sklepu, by kupić sobie jakąś rzecz ze swojej ukochanej animacji. Oczywiście istnieją sklepy internetowe, jednakże brak możliwości zobaczenia w sklepie stacjonarnym uginających się półek od gadżetów z anime jest bardzo smutna.

Przegląd najbardziej popularnych akcesoriów anime

Oczywiście zdarza się, że w sklepach okołogrowych pojawiają się akcesoria z anime. Dotyczą jednak one tylko popularnych i wszystkim znanych serii, jak Dragon Ball, Naruto, czy Atak Tytanów. Są to jednak bieda gadżety, jak kubek, czy szklanka albo mała zawieszka do kluczy. Nie ma możliwości kupienia sobie rzeczy anime do pokoju jak lampka z Totoro, czy poduszka z Konatą. Osobie niezaznajomionej z tematem ciężko sobie wyobrazić, że istnieje wiele produktów związanych z animacją z kraju kwitnącej wiśni. Karty do gry, figurki, nendroidy i pluszaki to rzeczy, które można postawić na półce by cieszyły oko. Z kolei puzzlami, obrazami i plakatami można przyozdobić ścianę pokrytą tapetą z ulubionym bohaterem anime. Kubki z Hinatą, talerze z Pokemonami, sztućce z braćmi Elric i podkładki pod piwo ze smoczymi kulami zapewnią przyjemne spędzenie każdego posiłku. Kieszonkowy zegarek z Vampire Kinight zaś pokaże godzinę na każdym spacerze.

naruto

Mniej popularne gadżety

Powyższe przykłady nawiązujące do konkretnych tytułów są tylko po to, by pokazać, że przy odrobinie wysiłku jest się w stanie wszystko zdobyć w internecie. Duży wybór takich gadżetów można znaleźć tutaj. Nie trzeba się ograniczać, by tylko na ulicy pokazać, że się jest otaku paradując w bluzie z Kakashim. Można pić w domu swoje ulubione napoje ze wszystkimi bohaterami, nawet tymi nieznanymi szerszej publiczności.