Co na prezent: wieczne pióro czy długopis?

Jedną z klasycznych pomysłów na upominek, na przykład z okazji ukończenia studiów magisterskich, aplikacji albo awansu w pracy, jest podarowanie komuś pięknego wiecznego pióra lub długopisu. Taki prezent z reguły ucieszy wszystkich, którzy sporo piszą w pracy, lub zwyczajnie muszą podpisywać różne dokumenty w związku z pełnioną funkcją. A zatem co wybrać, który podarunek okaże się lepszy, wieczne pióro czy długopis?

Długopisy Waterman Expert

Zacznijmy od długopisów. Trzeba zaznaczyć, że ekskluzywne marki, znane na całym świecie z doskonałej jakości akcesoriów do pisania, tworzą nie tylko doskonale pióra wieczne, ale również piękne i świetnie piszące długopisy. Doskonałym przykładem są tego typu długopisy Waterman Expert. To akcesorium z naprawdę wysokiej półki, podarowanie takiego długopisu powinno sprawić ogromną przyjemność niejednej osobie.

Wieczne pióro

Wieczne pióro to oczywiście jeden z najbardziej klasycznych upominków. Trzeba tylko zwrócić uwagę na jeden aspekt. Nie każdy potrafi oraz nie każdy lubi pisać piórem. Nie jest to zatem zawsze tak bardzo oczywisty wybór. Czasami lepiej sprawdza się długopis. Jeżeli jednak ma się pewność, że obdarowywana osoba lubi pisać wiecznym piórem, z pewnością będzie to doskonały prezent.