7 najlepszych gadżetów erotycznych

Nie ma nic gorszego niż nuda w sypialni. Brak namiętności, brak chęci do zbliżeń oraz zmęczenie – w takich sytuacjach pary szukają rozwiązań. Na pewno jednym z nich będzie odwiedzenie sklepu Sexshop112.

W takim miejscu można kupić gadżety erotyczne. Przedstawię teraz 10 najpopularniejszych akcesoriów erotycznych, które są najczęściej wybierane przez pary:

1) Dildo – sztuczny silikonowy penis z wypustkami. Jest specjalnie zakrzywiony po to, aby dać dodatkową rozkosz z pieszczenia punktu G.

2) Wibrator – działa jako stymulator punktu G, lecz można go stosować  do różnych innych zabaw, między innymi do stymulacji łechtaczki czy też do masażu analnego.

3) Strap on – czyli penis na szelkach, które gwarantują stabilizację nawet podczas bardzo intensywnych akcji. Szelki połączone z wygodnym strap-on dają pewność, z uprząż pozostanie, dokładnie na swoim miejscu. Dildo utrzymuje silikonowy pierścień przyczepiany w podstawie.

4) Stymulator – urządzenie, które wiernie odwzoruje rozkosz jak płynie z oralnych pieszczot.

5) Pierścień erekcyjny – dzięki niemu możliwa jest wzmocniona erekcja oraz przedłużenie czasu trwania stosunku. Ponadto ma dodatkowe wibrację, które sprawiają przyjemność mężczyźnie oraz kobiecie.

6) Żele rozgrzewające, z feromonami, nawilżające oraz suplementy do seksu analnego

7) Akcesoria erotyczne, takie jak maski, kajdanki, opaski, kneble, baty i pejcze.

Każdy sex shop jest wyposażony w powyższe akcesoria.